Mikołajkowy Blok Reklamowy 2016

11/29/2016


"Widzowie Polsatu, nie wychodząc z domów, mogą uczynić wiele dobra i wesprzeć podopiecznych Fundacji Polsat, która objęła swoją pomocą już 28 805 dzieci. Specjalny blok reklamowy będzie emitowany na antenie Telewizji POLSAT, a także w telewizji internetowej ipla. Wpływy, obliczone na podstawie wyników oglądalności, przekazane zostaną w całości na leczenie i rehabilitację chorych dzieci. W dotychczasowych dwunastu edycjach kampanii udało się zebrać ponad 15,1 miliona złotych.

W rolę Świętego Mikołaja wcieli się wybitny aktor Krzysztof Kowalewski, a w akcji wspomogą go dziennikarze redakcji Wydarzeń, Polsat News i Polsat Sport. W tym roku będą to: Dorota Gawryluk, Monika Zalewska, Beata Cholewińska, Karolina Szostak, Jarosław Gugała, Dariusz Ociepa oraz Bartosz Kwiatek.

- Kolejny raz mamy szansę pomóc podopiecznym Fundacji Polsat, oglądając 6 grudnia Mikołajkowy Blok Reklamowy, emitowany na antenie Telewizji Polsat o godzinie 18:45. To prosty gest, który nic nie kosztuje, a ma wielką moc. Im więcej będzie nas przed telewizorami, tym więcej pieniędzy zbierzemy na wsparcie chorych dzieci - mówi Krystyna Aldridge-Holc, Prezes Fundacji Polsat.

Od 19 listopada Telewizja POLSAT oraz stacje z Grupy POLSAT w specjalnie przygotowanych ogłoszeniach będą zapraszać widzów do oglądania Mikołajkowego Bloku Reklamowego. Dodatkowo zapowiedzi będą emitowane w telewizji internetowej ipla, w radiu MUZO.FM oraz w telewizji wewnątrzsklepowej PRN Polska.

- Mikołajkowy Blok Reklamowy to za każdym razem wyjątkowe wydarzenie. Udział w kampanii to czysta przyjemność, a świadomość, że pomagamy chorym dzieciom daje dodatkową motywację. Pamiętajmy, 6 grudnia, godzina 18:45, tuż przed „Wydarzeniami” - mówi o udziale w kampanii Dorota Gawryluk, szefowa „Wydarzeń”.

Kampania emitowana będzie na antenie Telewizji POLSAT oraz na kanałach tematycznych Grupy POLSAT. Została zrealizowana przez Telewizję POLSAT, reżyserem spotów jest Mariusz Palej, a producentem Krzysztof Hansz.


Fundacja Polsat to jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski. Od dziewiętnastu lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców. Do dziś objęła swoją pomocą 28 805 małych pacjentów i wsparła finansowo 1193 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny. W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała dotąd 215 228 945,58 złotych."

You Might Also Like

0 komentarze

Kontakt

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *